ERTANSAERTANSA

Tarihçe

f3ffffErtansa Erzurum Belediye Tanzim Satış Tic. Ltd. Şti. olarak 9 Ağustos 1993 tarihinde faaliyete başlamıştır. Erzurum şehri dâhilinde hayatın ucuzlatılması, yokluğu ve kıtlığı duyulan mal ve hizmetlerin serbest piyasa kurallarına uygun olarak temin edilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu dönemde yaşanılan ekonomik daralmaya bir alternatif olarak açılan Tanzim Satış Mağazaları şehrin farklı noktalarına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Artan talebin karşılanması adına giderek büyüyen Tanzim Satış Mağazaları yedi mağazadan oluşan marketler zinciri haline gelmiştir. Faaliyetlerini sonlandırdığı 2007 yılına kadar Tanzim Satış Mağazaları; halka ucuz gıda ve ihtiyaç malzemeleri satışında, fiyatların kontrol altında tutulması hususunda önemli bir aktör olmuştur.

Tanzim Satış Mağazalarıyla beraber Erzurum Halk Ekmek Fırını ile temel besin maddesi olan ekmeğin halka ucuz bir şekilde ulaşmasını sağlamıştır. Piyasayı domine edip ekmek fiyatlarının belirlenmesinde aktif rol üstlenmiştir. Halk Ekmek Fırını Şubat 2012’ye kadar faaliyetlerine devam etmiştir.

İletişim odaklı yönetim yapısıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Ertansa, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir şekilde sentezlemektedir. Bünyesinde bulunan 320 çalışanıyla tek yürek olan şirketimiz uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlara örnek teşkil etmektedir.

‘’Halka hizmet hakka hizmettir.’’ düşüncesiyle faaliyetlerine ara vermeden devam eden kurumumuz dinamik yapısıyla sektöre öncülük etmektedir.

Vizyonumuz

Erzurum ekonomisinde gerçekleşen gelişime kısa vadede katkıda bulunmak, uzun vadede bu gelişimin lokomotifi olmak.

Misyonumuz

Mevcut işletmelerin istikrarını sağlayarak çalıştığı sektörlerde halkın faydasını maksimize ederek performansına özenilen, çevre ve yaşam standartlarına saygılı bir şirket olmaktır.

 
323

Personel

8

Sosyal Tesis

10

Birim

23

Yıl

 
yasin deniz

Genel Müdür

Yasin DENİZ

Yüksek bir enerjiye sahibiz, öğrenmeye açığız ve burası bizim için bir okul. Görevi devraldığımız günden itibaren halkımıza hizmet yolunda en verimli çalışmaları en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Hizmet sektöründe ayrım gözetmeyen yapımız ile halkımızda eksikliğini gördüğümüz her alanda yeni projelere yer veriyor ve geliştiriyoruz. Yaptığımız her çalışma ile bizden takdirini esirgemeyen halkımıza en iyisini sunma çalışıyoruz.

23 YILDIR HİZMETİNİZDEYİZ

 

İletişim Kutusu

24/7 Destek

Bizi telefon numaralarımızdan arayabilir, mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Pzt - Cmt

Hafta içi 08:00 - 19:00

Hafta sonu 08:00 - 14:00